Argondijský Kralovský Dvůr

založen na troskách Zámeckého království o velikonocích 2019, poté co se povedlo zničit zbytky vlivu vzdorokrálovny Aurory.
Vládcové: král Caolte a královna Spravedlnost

Obyvatelé: místo obývají tři velké skupiny. členové družiny krále Caolta tíhnou k Létu a většinou pocházejí z britských ostrovů. členové Družiny královny Spravedlnost tíhnout k zimě a pak zde je značné množství uprchlíků, kteří byli zachráněni během bitvy s fomory u faerijské pevnosti Jména Větru. i když trvalo nekolik let, situace se uklidnila a nyní víly obyvatele púsobí jen drobné nepříjemnosti. rozhodně za to nemůže masivní rozšíření amuletu ochrany proti vílím iluzím ani bezpečnosti rámy rušící maskovací kouzla.

Spojenci: česká Hlídka a Nadace Eagle Eye navázala oficiální spolupráci s cílem zajistit bezpečí obyvatel dvora i obyčejných lidí žijicích ve městě.

Co se o nich ví:
každoročně na velikonoce slaví Výročí založení. což bývá veliká událost kde se schází veškerá nadpřirozená komunita. nepříjít by bylo nejenom urážkou majestátů, ale hlavně přijít o hromady podivuhodných lahůdek.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License